امام علی (ع): هر كس بد اخلاق باشد، روزى‏ اش تنگ مى ‏شود.
حدیث
نشريات تخصصي

معرفي كارمندان كتابخانه

كتابخانه تخصصي هنر

کتابخانه تخصصی هنر در سال 1374 همزمان با افتتاح فرهنگسرای ارسباران(هنر) و با هدف تامین نیازهای مطالعاتی و پژوهشی دانشجویان رشته‌های هنری،اساتید و هنرمندان آغاز به كار كرد.
 این مجموعه با داشتن 18229 نسخه کتاب در حوزه "معماری، موسیقی، تئاتر، سینما، عکاسی، نقاشی، خطاطی، صنایع دستی، مجسمه سازی، سفالگری‌، تاریخ و ادبیات" در دو بخش فارسي و لاتين در خدمت علاقمندان به فرهنگ و هنر است.
 همچنين با توجه به اهمیت نشریات ادواري تخصصي، این کتابخانه افتخار دارد با دارا بودن21 عنوان ‌مجله ‌تخصصی‌ ‌در عرصه هنر‌و‌ادبیات ‌شامل:‌ هنر‌معماری، معمار، طراحی‌داخلی، طراح، منزل، هنرموسیقی، گزارش‌ موسیقی، فیلم، عکس، دوربین‌عکاسی، دنیای‌تصویر، بخارا، داستان‌همشهری، تجربه، حرفه‌و‌هنرمند، تندیس، نشان، مکعب، هنرهای زیبا (هنرهای تجسمی)، هنرهای زیبا(هنرهای نمایشی و موسیقی)، هنرهای زیبا(معماری و شهرسازی)و اقلیم نقد؛41عنوان مجله غیرتخصصی و 20 عنوان روزنامه و هفته نامه، نظر علاقمندان را به این بخش جلب كند.
در كنار ساير خدمات تخصصي، شهروندان می توانند با مراجعه به پایگاه کتابخانه هنر، اطلاعات کتابشناختی کلیه منابع موجود كتابخانه را مشاهده و اطلاعات موردنياز خود را كسب و در صورت تمایل نسبت به امانت کتاب اقدام كنند.
   راه اندازی بانک موسیقی چند رسانه ای فرهنگسرای ارسباران از اقدامات در حال اجرای کتابخانه تخصصی هنر است که دانشجویان رشته موسیقی می توانند با مراجعه به این کتابخانه از امکانات این بانک اطلاعاتی بهره مند شوند.
   با توجه به رویکرد تخصصی کتابخانه هنر و محدودیت فضای سالن مطالعه،تنها اعضای اين کتابخانه می توانند از سالن مطالعه استفاده كنند اما سایر خدمات کتابخانه برای دارندگان كارت عضويت ویژه ساير كتابخانه ها ارائه می‌شود.
شرايط عضويت:
ارائه اصل كارت ملي
ارائه اصل و كپي كارت دانشجويي و يا مدرك فارغ التحصيلي
ارائه فايل عكس پرسنلي با فرمت jpg و حجم 30 تا 40 كيلوبايت
پرداخت مبلغ 80000 ريال بابت عضويت يكساله
تلفن:   20- 22872818  رئیس کتابخانه خانم سهیلا آژیده

 

تازه هاي كتاب

گزيده تصاوير كتابخانه هنر