امام علی (ع): هر كس بد اخلاق باشد، روزى‏ اش تنگ مى ‏شود.
حدیث
اخبار
کتاب ازتبسم تا ترنگ در ارسباران رونمایی می شود
یک شنیه 09 شهریور 1393
0 یادداشت
کتاب " ازتبسم تا ترنگ " با سروده هایی از علیرضا پورامید، هنرمند و پژوهشگر موسیقی چهارشنبه 12شهریور ساعت 17 در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی می شود.
 
نمایشنامه خوانی  اسب های آسمان خاکستری می بارند
شنبه 08 شهریور 1393
0 یادداشت
نمایشنامه خوانی "اسب های آسمان خاکستر می بارند " نوشته نغمه ثمینی به کارگردانی کتایون کارایی با نگاهی نو به " گذر سیاوش از آتش " 8 تا 10 شهریور ساعت 17 در فرهنگ سرای ارسباران اجرا می شود .
 
سومین همایش نوجوان توانگر درارسباران برگزارشد
شنبه 08 شهریور 1393
0 یادداشت
سومین همایش " نوجوان توانگر " با هدف ارایه الگوها و راهکارهای مناسب تربیتی با حضور دکتر حسن عشایری (نورو سایکولوژیست وپژوهشگر)، دکتر علیرضا شیری( مدرس دانشگاه)، سهیل رضایی (روانشناس ) و محمدرضا شعبانعلی (استاد فنون و مذاکره )جمعه 7 شهریور ساعت 10صبح...
 
معرفی پنج امامزاده در پنج جلد کتاب
شنبه 08 شهریور 1393
0 یادداشت
مجموعه پنج‌ جلدی «آستان آسمان» با موضوع معرفی پنج امامزاده واجب‌التعظیم شهر تهران از سوی مؤسسه نشر شهر منتشر شده و همزمان با روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرک در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود .
 
فیلم حراج حسین شهابی اکران و نقد می شود
سه شنبه 04 شهریور 1393
0 یادداشت
فیلم "حراج" به کارگردانی حسین شهابی در سیصد و چهل و چهارمین نشست باشگاه فیلم تهران شنبه 8 شهریور ساعت 18 در فرهنگ سرای ارسباران اکران و با حضور عوامل فیلم نقد می شود .
 
کارگاه هنرهای تجسمی و صنایع دستی ویژه بانوان برگزارمی شود
یک شنیه 02 شهریور 1393
0 یادداشت
همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س ) "کارگاه های هنری، تجسمی و صنایع دستی " بارویکرد فرهنگی و هنری ویژه بانوان پنج شنبه 6 شهریور ساعت 10 تا 12 در خانه فرهنگ حوراء برگزار می شود.
 
نمایش ایران – استرالیا به روی صحنه رفت
چهارشنبه 29 مرداد 1393
0 یادداشت
فرهنگ سرای ارسباران شامگاه سه شنبه 28 مرداد درچهاردهمین اجرای نمایش ایران – استرالیا میزبان حسن فتحی ، اسماعیل عفیفه ، حمید لبخنده و پیمان یوسفی بود.
 
گفتگو با هنرمند عکاس : فقر، گرسنگی و فرهنگ سازی، دغدغه هایم در عکاسی است
چهارشنبه 29 مرداد 1393
0 یادداشت
عکاسی را به صورت رسمی و حرفه ای از اواخر سال 1388شروع کردم . با چشم انداز به آینده حرفه ای ام در ژانرهای مختلف عکاسی کردم . پس از عکاسی استودیویی ، پشت صحنه فیلم وعکاسی خبری ؛ عکاسی "زمین لرزه آذربایجان شرقی" درسال 1392اولین تجربه خودرا در عکاسی مست...
 
فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران اکران و نقد می شود
چهارشنبه 22 مرداد 1393
0 یادداشت
فیلم " آذر ، شهدخت ، پرویز و دیگران " به کارگردانی بهروز افخمی و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم و فیلم نامه در سیصد و چهل و سومین نشست باشگاه فیلم تهران شنبه 25 مرداد ساعت 18 باحضور عوامل و علاقه مندان به سینما در فرهنگ سرای ارسباران اکران و ...
 
گردهمایی بزرگ پزشکان و پرستاران در هفته مهربانی با غزه
سه شنبه 21 مرداد 1393
0 یادداشت
در ششمین روز از هفته مهربانی با غزه که از 18 تا 24 مردادماه ازسوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگسراها برگزار می شود، پزشکان و پرستاران در فرهنگسرای ارسباران گرد آمدند.